Pożyczka na spłatę ZUS i US do 750 000 zł - Simple Finance
wróć

Pożyczka na spłatę ZUS i US

Doradca JoannaSimple Finance
05.07.2021

Składki płacone na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego potrafią przyprawić o ból głowy niejednego przedsiębiorcy. Pożyczka na spłatę zaległości w ZUS i US jest jak najbardziej możliwa do pozyskania! Prowadzisz firmę i poszukujesz możliwości pozwalających na uregulowanie zaległych zobowiązań? Z nami szybko, z minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz pożyczkę na spłatę ZUS i US, a odsetki w liczysz w koszty.

Czym grożą zaległości wobec US i ZUS?

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą zobowiązana jest do opłacania składek ZUS oraz płacenia podatków wobec US. Konsekwencje związane z posiadaniem zaległości wobec instytucji państwowych są bardzo poważne. Należą do nich między innymi:

  • Odsetki karne i koszty upomnień,
  • Utrata prawa do zasiłku macierzyńskiego i chorobowego,
  • Brak możliwości uzyskania finansowania bankowego,
  • Długotrwałe zaległości skutkować mogą również egzekucjami komorniczymi

Aby uniknąć powyższych konsekwencji oraz utrzymać rentowność w swojej firmie można skorzystać z ukierunkowanego produktu finansowego, jakim jest pożyczka pomostowa na spłatę ZUS i US. Finansowanie pozwoli Ci pokryć wszystkie zobowiązania wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. W przypadku starania się o kredyt bankowy umożliwi Ci również otrzymanie dodatkowych środków na rozwój Twojej działalności.

Co zyskasz dzięki pożyczce na spłatę ZUS i US?

Simple Finance to firma, która doskonale rozumie problemy swoich Klientów. Drobni i średni przedsiębiorcy zmagający się z niełatwą sytuacją materialną często nie są w stanie samodzielnie znaleźć rozwiązania swoich problemów, my natomiast służymy odpowiednią pomocą. W zależności od Twojej indywidulanej sytuacji, instytucja finansowa udzieli Ci pożyczki na spłatę ZUS w odpowiedniej wysokości. Dzięki pomocy naszych doradców:

  • Pozbędziesz się zadłużenia wobec ZUS i US, które są zmorą niejednego przedsiębiorcy w naszym kraju.
  • Pomoc doświadczonych doradców to gwarancja szybkiej wypłaty środków oraz możliwie najkorzystniejszych warunków finansowania z indywidualnym podejściem.
  • Pożyczka na spłatę ZUS i US to również pomost do uzyskania kredytu bankowego i możliwość wliczenia finansowania w koszty uzyskania przychodu, dzięki czemu spłata nie będzie problematyczna.
  • Wysokie kwoty pożyczki na spłatę ZUS i US to szansa na uregulowanie wszelkich zobowiązań, a nie jedynie iluzoryczna pomoc. Kłopoty związane z zaległościami podatkowymi są bardziej dotkliwsze – nie ryzykuj.

Pożyczka na spłatę ZUS i US – zaufaj profesjonalistom

W Simple Finance zawsze zaczynamy od rozmowy. Poznajemy problemy z jakimi boryka się nasz Klient. Po poznaniu sytuacji przedstawiamy naszą propozycję wspólnego działania. Po ustaleniu strategii nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Wspólnie poszukujemy rozwiązań finansowych „szytych na miarę”. Razem kompletujemy dokumenty i monitorujemy sprawę do samego końca

Zaległości nie stanowią problemu. Trudne kredyty to nasza specjalność.

Zapraszamy klientów z całej Polski. Lokalizacja nie jest dla nas przeszkodą. Simple Finance to gwarancja profesjonalnej pomocy w uzyskaniu pożyczki na spłatę zaległości w ZUS i US.
Wypełnij formularz a jeden z naszych pośredników kredytowych skontaktuje się z Tobą!

Podobne artykuły

Skontaktuj się z nami

Umów rozmowę z ekspertem

Preferowany termin rozmowy
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przesłaniem korespondencji za pomocą udostępnionego formularza kontaktowego jest Spółka Simple Finance Sp. z o.o. zwana dalej Spółką, z siedzibą w Warszawie (00-640) przy ul. Mokotowska 1.

Szybki kontakt

Zadzwoń do eksperta

511 099 362(Pn - Pt 9:00 - 18:00)

lub napisz email

[email protected]