O nas - Simple Finance

O nas

Zespół profesjonalistów od wielu lat współpracujących z klientami, zwłaszcza biznesowymi z różnych branż w sektorze mikro i małych przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się między innymi w obsłudze „trudnych kredytów”. Nasz zespół tworzy kilkanaście osób z bogatym, wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym, zdobytym na stanowiskach dyrektorskich i doradczych w wielu znanych instytucjach finansowych, bankach i funduszach. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy przygotować dla Ciebie ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Budujemy partnerskie relacje z klientami i oferujemy profesjonalną pomoc w realizacji indywidualnych celów biznesowych, ponieważ zależy nam na rozwoju Twojej działalności.

Współpracujemy z wieloma różnymi bankami i firmami pozabankowymi – dzięki czemu znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie nawet jeśli myślisz, że sytuacja Twoja lub Twojej firmy jest bez wyjścia. Działamy szybko i skutecznie. Kontaktując się z nami telefonicznie – szybko uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania oraz informacje o ofercie. Zapewniamy współpracę zdalną – możesz załatwić z nami wszystkie formalności nie wychodząc z domu.

Skontaktuj się z nami

Umów rozmowę z ekspertem

Preferowany termin rozmowy
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przesłaniem korespondencji za pomocą udostępnionego formularza kontaktowego jest Spółka Simple Finance Sp. z o.o. zwana dalej Spółką, z siedzibą w Warszawie (00-640) przy ul. Mokotowska 1.

Szybki kontakt

Zadzwoń do eksperta

511 099 362(Pn - Pt 9:00 - 18:00)

lub napisz email

[email protected]