Pożyczka dla działalności gospodarczej na rozwój firmy - Simple Finance
wróć

Pożyczka dla działalności gospodarczej

Doradca JoannaSimple Finance
21.06.2021

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej pozwala na atrakcyjne zyski. Niemniej jednak podobnie jak w przypadku dużych przedsiębiorstw, także te jednoosobowe spotykają się z licznymi kosztami na swojej drodze. Szczególnie, jeżeli chcą inwestować i rozwijać swoją skalę działalności. W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzą pożyczki firmowe. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta dziś z oferty instytucji finansowych w postaci kredytów i pożyczek.

Jedną z instytucji finansowych, w której przedsiębiorca może otrzymać pomoc finansową jest Wealthon. Firma oferuje pożyczki dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Wealthon rozumie, że to często małe biznesy posiadają trudności z uzyskaniem szybkiego i sprawnego finansowania.

Co to jest pożyczka dla jednoosobowych działalności gospodarczych?

Pożyczka dla działalności gospodarczej to opcja dostosowana do oczekiwań i potrzeb polskich przedsiębiorców szukających dodatkowego finansowania. Firmy często napotykają na drodze swojego rozwoju wiele problemów – między innymi szukanie dodatkowych środków do realizacji nowych projektów.

W takim przypadku dobrym pomysłem okazać się może pożyczka ratalna od Wealthon – to rozwiązanie pozabankowe, opierające się na umowie sporządzanej pomiędzy pożyczkobiorcą a partnerem. Pożyczka dla jednoosobowej działalności gospodarczej często staje się bardzo dobrym sposobem na rozwój firmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę niesprzyjające czynniki zewnętrzne utrudniające pozyskanie środków w inny sposób. Dlatego Wealthon dąży do tego, aby wraz z przedsiębiorcą wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie zadowalające obie strony.

Pożyczka ratalna – na co można przeznaczyć?

Środki w ramach pożyczki ratalnej przeznaczyć można na dowolny cel, oczywiście związany z rozwojem firmy. Pieniądze, w zależności od branży i planów rozwoju, przeznaczone mogą być na przeprowadzenie nowych kampanii reklamowych, zatrudnienie nowych pracowników lub zakup maszyn produkcyjnych. Zakup niezbędnego sprzętu z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu pracy. Obecnie wiele firm potrzebuje między innymi dostępu do systemów obsługi klientów lub programów komputerowych wspierających ich działalność. Narzędzie często opłacane są w postaci subskrypcji miesięcznej, dlatego dodatkowe środki na rachunku mogą okazać się nieocenione.

Pożyczka dla działalności gospodarczej – jak ją otrzymać?

Otrzymanie finansowania w Wealthon jest bardzo proste, intuicyjne i w pełni online. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas potrzebny na fizyczne pojawienie się w placówce i rozmowę o warunkach umowy, lecz również będziesz mógł skupić się na swojej firmie.

We wniosku sam wybierasz wysokość zobowiązania oraz długość trwania umowy, a następnie w kilka minut wypełniasz prosty i intuicyjny wniosek. Firmie zależy, aby ułatwić życie przedsiębiorcom i nie dokładać im kolejnych trudności. Dlatego czas złożenia wniosku to tylko 3 minuty, natomiast samą decyzję przedsiębiorca może otrzymać już do 24h.

Pożyczki pozabankowe dla firm – czy warto?

Trudności finansowe zawsze pociągają za sobą konieczność podejmowania decyzji. W dzisiejszych czasach szybkość działania, możliwość błyskawicznego zdobycia gotówki jest niezwykle ważna, gdyż czas to pieniądz.

Pożyczki pozabankowe posiadają szereg zalet – przede wszystkim pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Weryfikacja wniosku przebiega w niezwykle krótkim czasie, ponadto przedsiębiorca nie traci czasu na wizytę w placówce, która często jest niezbędna do udzielenia pożyczki przez bank. Formalności są ograniczone do minimum, a cały proces przebiega bez zbędnej dokumentacji. Nie bez powodu cieszą się one tak dużą popularnością. Warto z nich skorzystać, ponieważ stanowią szybki i atrakcyjny sposób zwiększenia płynności finansowej w firmie lub szansą na zwiększenie obrotów.

Pożyczka dla firm? Zaufaj profesjonalistom

W Simple Finance zawsze zaczynamy od rozmowy. Poznajemy problemy z jakimi boryka się nasz Klient. Następnie, po poznaniu sytuacji, sprawdzamy nasze możliwości i przedstawiamy propozycję wspólnego działania, aby znaleźć odpowiednie finansowanie dla Twojej działalności.

Gdy ustalimy strategię, nie pozostawimy naszych Klientów samych. Wspólnie przechodzimy przez wszystkie etapy wnioskowania o finansowanie.

Dlaczego formalności mają Cię przerażać? Skontaktuj się z nami – Pomożemy!

Podobne artykuły

Skontaktuj się z nami

Umów rozmowę z ekspertem

Preferowany termin rozmowy
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z przesłaniem korespondencji za pomocą udostępnionego formularza kontaktowego jest Spółka Simple Finance Sp. z o.o. zwana dalej Spółką, z siedzibą w Warszawie (00-640) przy ul. Mokotowska 1.

Szybki kontakt

Zadzwoń do eksperta

511 099 362(Pn - Pt 9:00 - 18:00)

lub napisz email

[email protected]