Doradca kredytowy dla firm, dlaczego warto skorzystać? - Simple Finance
wróć

Doradca kredytowy dla firm, dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Mariusz JackowskiSimple Finance
09.02.2022

Wybór źródła finansowania dla firmy to jedna z poważniejszych decyzji, jakie musi podjąć przedsiębiorca. Na rynku jest mnóstwo ofert, skąd jednak wiedzieć, która będzie dla nas najbardziej korzystna? W takiej sytuacji warto skorzystać z usług doświadczonego doradcy kredytowego dla firm. Jego wsparcie pomoże w selekcji najlepszego rodzaju i formy finansowania dla Twojego biznesu.

Kim jest doradca kredytowy? 

Dobry doradca kredytowy jest ekspertem z bogatym doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku. Świetnie rozumie sytuację klienta i dzięki temu jest w stanie pomóc mu w wyborze najbardziej korzystnego finansowania. Nie jest pracownikiem konkretnego banku, lecz osobą współpracującą z wieloma instytucjami. Dzięki temu zna szeroką gamę ofert i biegle orientuje się w skomplikowanych zasadach udzielania pożyczek.

Dlaczego warto skorzystać z jego usług? 

Doradca kredytowy dla firm to bardzo dobra opcja dla osób, które nie najlepiej orientują się w branży kredytów lub po prostu nie mają czasu, aby zaznajomić się z długą listą produktów bankowych i poza bankowych.

Dodatkowo, reklamy pożyczek potrafią być mylące. Banki oferują rabaty, jednocześnie nie wspominając o ukrytych kosztach dodatkowych. Niedoświadczony klienci ulegają takim sugestiom i mogą ostatecznie wybierać droższe i mniej odpowiednie dla siebie oferty.

Dobry specjalista doskonale zna takie zabiegi marketingowe. Jego znajomość branży przyda się przy oszacowaniu realnych zalet i ewentualnych dodatkowych kosztów finansowania. Doradca kredytowy potrafi zaproponować opcję, która będzie rzeczywiście najkorzystniejsza dla swojego klienta.

Doradca kredytowy dla firm – główne zalety współpracy:

      

  • Oszczędność czasu

Czasochłonne przeglądanie dostępnych ofert na rynku pochłania mnóstwo energii. Doświadczony doradca zna je praktycznie na pamięć i jest w stanie przedstawić te najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy.

  • Możliwość wykorzystania jego doświadczenia

Dobry doradca kredytowy dla firm od lat pracuje z produktami finansowania dla przedsiębiorców. Zna wszystkie pułapki i ukryte wady poszczególnych pożyczek. Dzięki jego kompetencji możesz ustrzec się przed błędami i wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.

  • Pomoc w formalnościach

Uzyskanie pożyczki to często skomplikowana droga. Odpowiedni doradca pomoże wybrać oferty, które wymagają mniej formalności, podpowie jak przygotować dokumenty i uzyskać potrzebne zaświadczenia. Jeżeli najlepsza oferta pożyczki wymaga skomplikowanej dokumentacji, ekspert będzie wsparciem w pokonaniu gór formalności.

  • Zwiększenie zdolności kredytowej

Dobry doradca kredytowy dla firm podpowie, w jaki sposób możesz zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie większego finansowania.

Doradca kredytowy dla firm – jak przebiega współpraca? 

Na początku współpracy powinieneś przedstawić swoje oczekiwania oraz sytuację finansową firmy. Warto przemyśleć kilka podstawowych kwestii, na przykład: jakiej wysokości finansowania potrzebujesz, na co ma być ono przeznaczone, jaką ratę jesteś w stanie płacić miesięcznie etc.

Dobry doradca kredytowy dla firm przedstawi kilka ofert i pomoże dobrać tę odpowiednią dla Twojego przedsiębiorstwa. Opowie także, jak przebiega proces finansowania. Będzie dbał o Twój czas i komfort od złożenia wniosku, aż do rzeczywistego wpływu pieniędzy na konto.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie i Twojej firmy 

Simple finance to zespół doświadczonych doradców, którzy doskonale znają rynek. Naszym celem jest pomoc w uzyskaniu finansowania dla firm. Stawiamy na wymierne korzyści klienta przy minimum formalności. Zawsze zaczynamy działania od rozmowy, poznajemy Twoje potrzeby i przedstawiamy propozycję dalszego działania.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie pomóc w wyborze najlepszego finansowania dla Twojego biznesu. Zachęcamy do wypełnienia formularza i rozmowy z naszym ekspertem.

Podobne artykuły

Skontaktuj się z nami

Umów rozmowę z ekspertem

Preferowany termin rozmowy
Współadministratorami Państwa danych osobowych w związku z prowadzoną korespondencją są Simple Finance Sp. z o. o. oraz Wealthon S.A. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są w zakładce RODO

Szybki kontakt

Zadzwoń do eksperta

517 889 699(Pn - Pt 9:00 - 18:00)

lub napisz email

[email protected]